KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13371124
nr 1337 1124
Akvarell
Beatrice Austen, 1800-tal, Signerad, Bucks hall Cowdray. 26x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:14:10
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr